İlahi Sözleri Sitemize Hoşgeldiniz. 21 Eylül 2019
Beğen 2

Medine Gülü

Ne kadar da çok sevmişiz seni

Medine gülü Muhammed Nebi

Sen bu ümmetin solmayan gülü

Medine gülü Muhammed Nebi

 

Medine gülü Medine gülü

Ümmetimin solmayan gülü

Salat selam olsun sana

Ey Peygamber ey yüce Resul

 

Yusuf güzelliği senden almıştı

Medine gülü Muhammed Nebi

Senden daha güzel üstünü yoktur

Medine gülü Muhammed Nebi

 

Biz ümmetin seni görmeden sevdik

Medine gülü Muhammed Nebi

Senin için gözden yaşları döktük

Medine gülü Muhammed Nebi

Bizi sosyal medyada takip edin!

Abdurrahman Önül

Sitemizde sanatçıya ait toplam 20 eser bulunmaktadır. Sanatçının sayfasına gitmek için tıklayın.

Yorumlar

 1. kamil dedi ki:

  Çok severim bu ilahiyi Medine Gülü ilahi sözlerini koymanız gerçekten iyi olmuş. Çok teşekkürler.

 2. ekrem dedi ki:

  Allah herkese nasip etsin Medine topraklarını görmeyi ve oranın havasını solumayı. Abdurrahman Önül’den bu ilahiyi dinlemek ayrı bir güzellik.

 3. oguzhan dedi ki:

  Çok severek dinlediğim ilahilerin başında gelir.İman; görmediğine inanmaktır. Mükafatı da inandığını görmektir. Rabbimize görmeden inandık. Biz ümmetin seni görmeden sevdik MEDİNE GÜLÜ.

 4. Foreal dedi ki:

  çok sevdiğim illahilerden biri zamanında dilimden düşmezdi tekrar karşılaşmak nasip oldu çok sevdiğim bir ilahidir. Buna vesile olduğunuz için Allah razı olsun.

 5. Nagehan DEMİR dedi ki:

  Her dinlediğimde beni bambaşka yerlere götüren Medine Gülü ilahisi Abdurrahman ÖNÜL’ün o buğulu sesi ile farklı bir anlam kazanıyor. Bu ilahiyi dinlerken bazen yeşil bahçelerden, bazen çöllerden geçiyorum sanki. Gönlümün ve kulaklarımın pasını silen Medine Gülü ilahisini dinlerken Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in çektiği sıkıntıları, karşılaştığı zorlukları, buna rağmen yanındaki inananlarla birlikte çelik gibi bir irade ve sabır gösterdiğini düşündükçe göz yaşlarım yanaklarımdan hafifçe süzülüyor. Peygamber sevgisini en güzel anlatan Medine Gülü ilahisine sitenizde yer verdiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 6. zeynep dedi ki:

  Abdurahman önul sanatçımızın eserlerinden en çok sevdiğim eser medine gülü ilahisi ve her gün dinliyorum sadece bununla kalmıyor diğer eserlerinide dinlerim.

  Paylaşimlarinizdan dolayı teşekkürler

 7. Mert dedi ki:

  Abdurrahman Önül hocamızın kalemine sağlık, Bir Dilek Diledim Yüce Mevladan ve Medine gülü ilahilerinin çok başarılı olduğunu düşünüyorum, İlahilerin artması dileğiyle…

 8. bytulu16 dedi ki:

  Çok güzel bir ilahi , ne zaman dinlesem alıp götürür beni uzaklara , paylaşımınız için teşekkürler sayenizde tekarar dinlemek nasip oldu.

Yorum Yaz